en iyi panelci

Google Duo Görüntülü Arama Nasıl Yapılır?

Google Duo Görüntülü Arama 

Gelişen bilişim sektöründe birçok yenilik ile sürekli karşı karşıya kalmaktayız. Sosyal medya ile yaptığımız birçok paylaşım ile bu durumun içerisinde yerini almış durumdayız. Facebook, Twitter, İnstagram gibi programlar varlığını sürdürürken kimi zaman anlık mesajlaşma ve sohbet hizmeti arayışı içerisindeyiz.

Mesajlaşma ve sohbet kategorilerinde ise sürekli yenilikler bizlerin karşısına çıkmaktadır. Google Duo görüntülü konuşma ve mesajlaşmak konusunda bizlere birçok kolaylık sağlamaktadır. Kullanımında ki kolaylık ötürü de birçok kişi tarafından sevilerek benimsenmiştir.

google duo

.

Kolay Kullanımı ve Arayüzü

Yüksek kalitede görüntülü konuşma imkanı sunmaktadır. Sade ara yüzü ile rehberinizde olan insanları direk görme imkanı sağlamaktadır. Tek bir uygulama ile sizlere rehberinizde bulunan insanlara görüşme fırsatı sağlayan bu program hem kablolu hem de kablosuz bütün ağlarda kullanılmaktadır. Program sayesinde aramanıza cevap verilmeden bile karşınızda ki insanı görme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Özellikleri ve Kullanım Alanları

Sizlere anlık mesajlaşma imkanı da sunmaktadır program. Rehberinizde olan insanlara bulunduğunuz her yerden mesaj atma ve erişim sağlama imkanını da sahipsiniz. Programda tek yapmanız gereken sizlerin rehberinde olan insanlar ile görüşme yada mesajlaşma istediğinizin olmasıdır. Google Play ve Apple Store’den anında ve kolay bir şekilde programa sahip olabilirsiniz.

Özellikleri ve Kullanım Alanları

Google Duo ile Görüntü Arama Hizmeti

Birini görüntülü aramaya karar verdiniz fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Öncelikle telefonunuza indirmiş olduğunuz programı kurmaya başlamalısınız. Telefon numaranız ile kayıt olduktan sonra rehberinizde bu hizmetten yararlanan insanları göreceksiniz. Programı kullanan ve indiren yakınlarınızı, dostlarınızı aramak ve mesajlaşmak için listeden bulabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz insanın isminin üzerin tıklayarak çıkacak alanda mesaj yazabilir yada görüntülü ara seçeneğine tıklayabilirsiniz. Bu sayede sizlerde karşınızda ki insan anında iletişim imkanı sağlamaktasınız.

Powered by EvrenselPanel